Autopiloti

Visi Raymarine autopiloti sastāv no trīs svarīgiem komponentiem: piedziņas mehānisma, kursa datora procesora un autopilota kontroles displeja. Autopilotu komplekti Raymarine EV-100 tiek uzstādīti kabīnē. Tie ir piemēroti mazo buru jahtu un piepūšamo gumijas laivu īpašniekiem. Autopilota sistēmu ir iespējams uzstādīt arī uz lielākiem kuģiem, atbilstoši stūres sistēmai, kas uzstādīta uz kuģa un tās tilpumam.

Evolution autopiloti apvieno Raymarine 30 gadu darba pieredzi, FLIR Systems pētniecību un izstrādi, kā arī modernās aerokosmiskās tehnoloģijas izmantošanu.Jauno vadības algoritmu izstrāde paceļ Raymarine autopilotus ar algoritmu Evolution AI™ jaunā līmenī, attiecībā uz kuģa vadības precizitāti. Pateicoties izturīgajam hermētiskajam korpusam, kas ir ražots atbilstoši IPX6 ūdensnecaurlaidības standartam, Jūs varat instalēt EV sensoru gan virs, gan zem klāja.

Pēc uzstādīšanas pieslēdziet konfigurācijas vedni displeja izvēlnē. Raymarine Evolution autopiloti ir uzstādīti gan lielajās jahtās, gan zvejas un piepūšamajās gumijas laivās visā pasaulē. Autopilotu vadības precizitāte ļauj ietaupīt degvielu un laiku.

Atlasīt preces pēc:

Izvēlēties kategoriju