Eholotes

Izvēlēties kategoriju

Eholote RAYMARINE DRAGONFLY 5PRO, CHIRP Dual Sonar, GPS, C-MAP Essentials

Cena:  599.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 5. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Visas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.
Eholote RAYMARINE DRAGONFLY 5PRO, CHIRP Dual Sonar, GPS, C-MAP Essentials
 

Lieliskās Raymarine CHIRP sonāra tehnoloģijas tagad pieejamas daudzveidīgā modeļu klāstā, kas sākas ar budžetam draudzīgo 4 sēriju līdz advancētai 7 sērijai.

 

Dragonfly 5PRO eholote ar 5" ekrānu un divu kanālu CHIRP sonāru ar DownVision un GPS ļaus izpētīt zemūdens dzīles tik skaidri, detalizēti un nepārprotami kā nekad! Pateicoties unikālajai, optiski sasitošajai Raymarine tehnoloģijai, kas agrāk bija pieejama tikai dārgo sēriju modeļiem, 5PRO eholotes ekrāns ir labi pārskatāms, saglabā spilgtas krāsas un asu kontrastu jebkuros laika apstākļos, kā arī nekad neaizmiglojas.

 

Dragonfly priekšrocības - CHIRP tehnoloģija lēciens sonāru tehnoloģiju nākotnē! Eholotē izmantota plaša spektra CHIRP tehnoloģija, kas ūdenī raida daudz vairāk signālu, tādejādi ļaujot Dragonfly daudz precīzāk un skaidrāk interpretēt zem ūdens esošos priekšmetus, zivis un gultnes struktūru.

 

Raymarine CHIRP DownVision™ sonāra tehnoloģija ir viena no vislabākajām sonāra tehnoloģijām un nodrošina neticami skaidru, fotoattēlam līdzīgu skatu uz ekrāna. Dragonfly’s CHIRP DownVision™ pārspēj līdzvērtīgus sonārus ar savu dziļuma jaudu (180m) un uzticamo ātrgaitas gultnes apsekošanu.

 

Ikviena Dragonfly eholote ir aprīkota ar optiskā savienojuma LCD ekrāniem, kas agrāk bija pieejami tikai augstas klases kuģošanas ierīcēm. Optiskais savienojums nozīmē, to, ka ekrānam ir papildus līmēts aizsargstikls, kas uzlabo ekrāna attēla kvalitāti, pastiprina krāsas unvaido vēl skaidrāku kontrastu. Šī tehnoloģija nodrošina to, ka ierīcei darbojoties ārpus telpām tās attēla kvalitāti neietekmē apkārtējās vides apstākļi tādi kā spilgta saules gaisma, migla, temperatūras svārstības utml. Tādejādi Dragonfly eholotu ekrāni ir labi pārskatāmi jebkādos laika apstākļos, arī spilgtā saulē, jo neveidojas saules atspulgs, kas uz parastiem ekrāniem rada spoguļa efektu, kā arī tiem neveidojas kondensāts un "migla" uz ekrāna.

 

 

 

 

Visi Dragonfly PRO modeļi ir aprīkoti ar iebūvētu Wi-Fi. Savienojot eholoti ar viedtālruni vai planšetdatoru un izmantojot Raymarine Wi-Fish aplikāciju, eholotes ekrāna attēlu var dublēt uz jūsu viedierīces, tādejādi iegūstot laivā divus vai vairāk ekrānus! Viedtālrunī vai planšetdatorā skatāmo infotmāciju var apstādināt, "patīt atpakaļ" un rūpīgāk izanalizēt, tāpat var veikt ekrāna momentuņēmumu un dalīties ar to ar savien draugiem sociālajās vietnēs uzreiz!Super spilgts 5", 800 x 480 pikseļu ekrāns

Kristāl skaidrs attēls

Garantēti, ka nekad neaizsvīst

Viegli noteikt gultni un zivis ar divu kanālu CHIRP sonāru ar DownVision

Zivs noteikšana ar CHIRP

Iebūvēts 72 kanālu 10Hz GPS un karšu ploteris

Savietojams ar viedtālruni vai planšeti

Karšu zīmēšana īstā laikā ar Navionics

Iekšējā atmiņa 3000 punkti un 15 maršruti. Izmantojiet SD karti lai saglabātu vēl vairāk punktu

SPECIFIKĀCIJA:

EKRĀNS

Izmērs 5"

Tips Krāsains LED

Izšķirtspēja 800 x 480

DEVĒJS

Frekvence 200/350 kHz

Tips CHIRP DownVision

Kanāli divi

Pārklājuma leņķis kombinēts ar kopējo pārklājumu 60°

Izejas jauda 262W RMS, 2100W PTP W

Dziļuma jauda 183m (DownVision) un 275m (Chirp sonārs)

Ūdens temperatūra Iekļauts

GPS, NAVIGĀCIJAS, KARŠU un TĪKLA PARAMETRI

GPS iebūvēts 10Hz, 72 kanāli

Intereses punktu saglabāšana eholotes atmiņā 3000

Maršrutu saglabāšana eholotes atmiņā 15

Karšu savietojamība C-MAPS no Jeppesen, Navionics

Karšu zīmēšana Jā - savienojot Eholoti ar viedtālruni vai planšeti, tajā var zīmēt savas dziļuma kartes uzreiz, īstā laikā. Lai to darītu nepieciešams viedtālrunī vai planšetē uzinstalēt Raymarine WiFish aplikāciju un Navionics Boating aplikāciju. Karšu zīmēšanu var sākotnēji izmēģināt 10 dienas bez maksas, vēlāk jaiegādājas Navionics+ gada abonements, kas dod iespēju uzmantot arī citu lietotāju jau sazīmētās karte

CITI TEHNISKIE PARAMETRI

Korpuss Hermētiski noslēgts un ūdensdrošs

Korpusa izmēri 145 x 145 x 56

Spriegums 12 V, 10.8 V DC-15.6V DC

Papildus īpašības WiFi, savietojams ar viedtālruni vai planšeti

Atmiņas kartes micro SD

GARANTIJA: 2 gadi