Eļļas un filtri

Izvēlēties kategoriju

4-Stroke Marine engine oil 25W-40 1Litre

Cena:  13.50 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 5. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Visas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.
4-Stroke Marine engine oil 25W-40 1Litre
 

Sterndrive un Inboard- motoreļļa četrtaktu dzinējiem Izstrādāts, lai apmierinātu īpašas vajadzības, augstas veiktspējas iekšējos dzinējus veiksmīgai darbībai. Daudzkomponentu 25W-40 eļļas izstrādāta, lai novērstu siltuma sadalījumu ekstremālos temperatūras un slodzes (nav biezinātāji). Pārbaudīta un apstiprināta, piemērojot gan benzīna, gan dīzeļa dzinējiem. Nodrošina lielisku eļļošanu un iekšējās sastāvdaļas aizsardzību pret koroziju, nodilumu, skrāpējumiem pat augstas temperatūras dzinējiem. Multifunkcionālas piedevas, kas garantē augstāko sniegumu jūras vidē, sasniedz atbilstību API SJ, CF-2, CH-4 c.