Eļļas un filtri

Izvēlēties kategoriju

Quicksilver

High Performance Gear Lube

Cena:  20.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 5. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Visas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.
High Performance Gear Lube
 

Transmisijas eļļas High Performance Gear Lube - 0,237 litri
Sintezēts, lai apmierinātu īpašas vajadzības stacionāro rīku un piekaramie motori. Ekskluzīva formula nodrošina ilgāku zobratu dzīvību ekstremālos apstākļos, tajā skaitā pie liela ātruma un jaudas. Plaši pārbaudītas, lai nodrošinātu teicamu aizsardzību pret koroziju un pārmērīgu nodilumu. Īpaši izstrādāti, lai novērstu nepilnības saistībā ar ūdens iekļūšanu reduktorā. Sintētiskās piedevas, kas paredzētas augsta spiedienam lai pasargātu pārnesumus no metāla daļu kontakta. Svarīgi lietot produktus, kas izstrādāti un pārbaudīti jūras apstākļos.