Eļļas un filtri

Izvēlēties kategoriju

Quicksilver

High Performance Gear Lube 1l

Cena:  26.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 5. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Visas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.
High Performance Gear Lube 1l
 

Transmisijas eļļas High Performance Gear Lube – 1l Ekskluzīva formula nodrošina ilgāku zobratu dzīvību ekstremālos apstākļos, tajā skaitā augstu ātrumu un jaudu. Plaši pārbaudītas, lai nodrošinātu teicamu aizsardzību pret koroziju un pārmērīgu nodilumu. Īpaši izstrādāti, lai novērstu nepilnības saistībā ar ūdens iekļūšanu reduktorā. Sintētiskās piedevas, kas paredzētas lai pasargātu pārnesumus no metāla daļu kontakta ekstrēmos apstākļos. Svarīgi lietot produktus, kas izstrādāti un pārbaudīti jūras apstākļos, piemēram, Quicksilver High Performance Gear Lube.