Quicksilver laivu klāsts ir veidots ar ciešu sadarbību ar ļoti pieredzējušiem dizaineriem, inženieriem un jūras arhitektiem no Brunswick grupas, vadošo uzņēmu kuģošanas pasaulē.

Quicksilver sola stilu un inovatīvu telpas izveidi katra vajadzībām piedāvājot 7 tipa laivas:

 Open, Sundeck, Cruise, Cabin, Pilothouse, Weekend, Pro Fish

Open ir atvērtā tipa laiva ar garumu, sākot no 4.54 m līdz pat 7.88m. Laiva ir pārdomāta un izveidota tā, lai būtu viegli pārvietoties pa to un daudzās lādes, kas paradzētas mantu uzglabāšanai. Atpalstošās margas, lai pārvietošanās būtu vieglāka un patīkamāka. Laivas priekšgalā ir plaša vieta, lai sauļotos vai uzstādītu galdiņu. Kokpits ir ērti pārveidojams un var ātri kļūt par piekļuvi peldtrepēm.

Sundeck ir atvērtā tipa laiva ar garumu, sākot no 6.12m – 7.88 m. Šī laiva ir domāta tiem, kas mīl sauļoties un gulēt, jo tipiski tās priekšgals ir izveidots kā sauļošanās matracis un zem tā ir kabīne kurā var uzkavēties un pārnakšņot. Tāpat kā Open tipa laivai arī šai ir viegli piekļūt peldtrepēm atverot kokpita aizmugures durvis.

Cruiser arī ir atvērtā tipa laiva ar garumu, sākot no 5.73m – 7.88m. Šī laiva ir universāls risinājums Sundeck un Open tipu laivu cienītājiem. Laivas aizmugurējā daļa ir veidota tā, lai tā būtu plaša un ar iespējamību uzstādīt galdu un piekļūt peldtrepēm. Priekšgalu var pārklāt ar sauļošanās matračiem vai arī atvērtu lūku no kabīnes. Kabīne ir kā liels matracis uz kura var ērti gulēt.

Cabin atvērtā tipa laivas ir mazāka izmēra, sākot no 4.44m – 5.55m, taču tai komplektācijā ir kabīne. Kabīne paredzēta 2 personām, bet uz klāja var atrasties 4-6 personas vienlaicīgi. Priekšgalā ir lūka kabīnei, bet sauļošanās uz tā var šķist neērta. Kokpitu ir iespējams apvilkt ar Bimini stila jumtu.

Pilothouse ir slēgtā tipa laiva ar garumu, sākot no 5.31m- 8.88m. Pilothouse stila laivas ir vairāk paradzētas makšķerēšanai, taču “pilothouse” nāk no specializētas loču tipa laivas un to var redzēt pēc tās uzbūves. Laivas vadība, atšķirībā no citiem modeļiem ir kabīnes iekšienē kur vadītājs un personas ir pasargātas no laikapstākļu ietekmes. Pilothouse ir pieejams ar papildus pakām: SMART, FISH, COCKPIT COMFORT un ELECTRONIC.

 

 

Laivas

Izvēlēties kategoriju

Quicksilver

Activ 455 Open

Produkta specifikacija

Garums 4,54

Max dzinēja jauda (Zs) 60

Vietu skaits 5

Cena:  7900.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 5. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Visas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.
Activ 455 Open
  • Activ 455 Open
  • Activ 455 Open
 

Laiva 455 Open ar piekaramo motoru