2.5 - 30 ZS

Izvēlēties kategoriju

Mercury

Fourstroke Mercury F5 M

Produkta specifikacija

KW/HP 3,6 / 5

Cyl. 1

Svars (kg) 26

Vadība Rokas

Starteris Rokas

Ražotājvalsts ASV

Kājas garums (mm) 381

Garantija 5 gadi

Cena:  989.00 €

Veca cena:  1200.00 €

Preces cena norādīta ar PVN

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 5. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Visas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.
Fourstroke Mercury F5 M
  • Fourstroke Mercury F5 M
  • Fourstroke Mercury F5 M
  • Fourstroke Mercury F5 M
  • Fourstroke Mercury F5 M
  • Fourstroke Mercury F5 M
 

Šeit Jūs varat pasūtīt un iegādāties benzīna piekarināmo F5M motoru, kas ir paredzēts zvejai, medībām un aktīvajai atpūtai. Šis laivas motors atšķiras ar tā vadības ērtību, kā arī ar ļoti klusu darbību. Kluss, uzticams un videi draudzīgs. Motors ir viegli iedarbināms, pateicoties automātiskai dekompresijai, kas novērš spiedienu cilindros starta laikā, kas savukārt prasa minimālu piepūli, lai palaistu dzinēju. Atpakaļgaita. Aizsardzība pret nejaušu palaišanu. Eļļas līmeņa indikācija. Iebūvēta degvielas tvertne + iespēja pieslēgt ārējo tvertni (pēc izvēles). Skrūve ar sakabi (bez atslēgas). Ūdens dzesēšana.