40 - 100 ZS

Izvēlēties kategoriju

Mercury

Fourstroke Mercury F100 L EFI

Produkta specifikacija

KW/HP 73,55 / 100

Cyl. 4

Svars (kg) 163

Vadība Tālvadības

Starteris Elektrisks

Ražotājvalsts ASV

Kājas garums (mm) 508

Garantija 2 gadi

Cena:  11290.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 5. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Visas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.
Fourstroke Mercury F100 L EFI
  • Fourstroke Mercury F100 L EFI
  • Fourstroke Mercury F100 L EFI
 

Pateicoties Mercury nebeidzamai velmei būt vadošajam piekaramo dzinēju ražotājam. Mercury ir iepriecinājis patērētājus ar trim jauniem dzinējiem. Segmentā no 80Zs līdz 115Zs. Jaunie dzinēji ir kļuvuši vēl uzticamāki, klusāki un krietni efektīvāki. Inženieri ir ņēmuši vēra pasaules tendences par zaļāku vidi. Tieši tāpēc šie dzinēji var lepoties ar samazinātu izmešu daudzumu, degvielas patēriņu, mazāku svaru un lielāku jaudu.

Lielāks tilpums/Mazāks izmēros

Jaunajiem dzinējiem (80-115)  ir palielināts darba apjoms līdz 2,1l. Dzinēji tagad strādā vieglāk, kas uzlabo izturību un ilgāku darba mūžu. Dzinējiem ir uzlabots paātrinājums un maksimālais ātrums.

Kluss

Skaņa un vibrācija ir samazināta, cieši noslēgtā termo  pārsegā. Idle-Relief izpūtējs, kas izmanto skaņas filtru,  samazinātu augstfrekvences izplūdes troksni.

Viegli kopjams

Lai nomainīt degvielas filtru nav nepieciešami nekādi instrumenti un to var paveikt mazāk nekā minūtē. Pateicoties Free Valve Train, jums nekad nevajadzēs dārgu vārstu atstarpju korekciju.

Mazāks degvielas patēriņš

Mazāks svars apvienojumā ar lielāku tilpumu palīdz šīm FourStroke outboards nodrošinātu maksimālu degvielas ekonomiju, jo īpaši kruīza ātrumā. Speciāli eļļas gultni ar samazinātu berzi kloķvārpstai  rezultātā samazina degvielas patēriņu.