FRESHWATER

Izvēlēties kategoriju

Elektromotors TOUR PRO 82LB 45" WITH PINPOINT GPS AND HD+ UNIVERSAL SONAR

7998

Cena:  2199.00 €

Veca cena:  4199.00 €

Preces cena norādīta ar PVN

 

Visprecīzākais GPS enkurs: vienīgais patiesais troses stūrētājs ar GPS enkuru. Pinpoint® GPS enkurošanās ir 3 reizes precīzāka nekā konkurentiem, kas nozīmē, ka jūs varat palikt uz struktūras un zvejot pat straumē un vējā. Tādas funkcijas kā Enchor, Jog, Heading Lock un Cruise Control nodrošina Tour Pro tehnoloģiju savā klasē.

 Eksperimentā pārbaudīta izturība: ar 360° atdalāmu stiprinājumu Tour Pro ir paredzēts grūtiem apstākļiem un negaidītiem akmeņiem un celmiem. Izturīgai divdaļīgai vārpstai ir liela nerūsējošā tērauda ārējā kolonna un neplīstoša iekšējā kompozītmateriāla vārpsta ar mūža garantiju.

 No-Flex metāla pēdas pedālis: stingra stūres sistēma ar metāla augšējo pēdas spilventiņu un augstākās kvalitātes roktura lenti ļauj darboties bez elastības un neslīdēšanas. Liels spiedienvadības GPS enkurs, virziena bloķēšanas un pastāvīgas ieslēgšanas pogas ļauj iestatīt kursu un koncentrēties uz makšķerēšanu.

 Klusa, bez piepūles novietošana un izvietošana: mūsu Zero-G pacelšanas palīgsistēmai ir nepieciešama gandrīz puse nepieciešamās pūles, salīdzinot ar konkurentu palīgierīcēm. Patentētie Bulldog aizbīdņi iekož uz leju, lai nofiksētos vietā, bet tiek atbrīvoti pēc komandas, lai to novietotu un novietotu bez piepūles. Tour Pro jaudīgais slāpekļa gāzes avots ļauj viegli strādāt garas dienas uz ūdens.

 HD+ universālais hidrolokators Saderība: jūsu laiva, jūsu izvēle. Savienojiet Tour Pro ar jūsu izvēlēto hidrolokatoru, nevelkot ārējos kabeļus. Apskatiet pasauli zem savas laivas, izmantojot tradicionālos 83/200 kHz 2D sonāru skatus vai augstas izšķirtspējas 455/800 kHz skatus, kas pieejami lielākajiem sonāru zīmoliem.

 Bezvadu GPS vadības standarts

Jauns labākais savā klasē divu asmeņu Katana balsts

Integrēts atsitiena slāpētājs un kabeļa maršrutēšana

Saderīgs ar litija jonu akumulatoru

LED informācijas panelis norāda jaudu, akumulatoru un GPS statusu. Laivas tips Bass Boat

Kontroles metode Pēda

GPS IEKĻAUTS

Maksimālā vilce 82LB

Produkta veids Priekšgala stiprinājums

Sonārs IEKĻAUTS

Vārpstas garums 45"

Stūres troses stūre

Volti 24

Ūdens tips Saldūdens

https://shop.motorguide.com/products/941900040.html

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.