Fenderi, laivas glābiņš pret saskrāpētu korpusu. Iespējams, vajadzīgākā lieta pēc laivas iegādes. Fenderu nozīme ir liela, jo tā pasargā korpusu un piestātni no bojājumiem, tādējādi abas puses ir apmierinātas. Fenderi nāk dažādos lielumos, izmēros un katram ir sava uz laivas. Tāpat arī fenderi tiek piestiprināti piestātnēs, lai risks sabojāt būtu vēl mazāks. 

Piedāvājam Majoni fenderus. Ražoti Nīderlandē un ir pieejami dažādās variācijās, krāsās, katrai gaumei.

Pavisam 5 fenderu tipi: Fenderis, Doka fenderis, Bojas, Peldošie fenderi un specializētie.

Fenderi, bojas

Izvēlēties kategoriju

POLYFORM PM FENDER F3 ALLBLACK

3198

Cena:  66.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

POLYFORM PM FENDER F3 ALLBLACK
 

POLYFORM® F3 - превосходный бесшовный привальный брус для тяжелых условий эксплуатации с особо прочным, предварительно изготовленным литьевым креплением для каната. Привальный брус и усиленное ребрами крепление для каната объединены с помощью собственной разработанной и запатентованной технологии POLYMATIQ. Серия F изготовлена из нашей уникальной смеси жестких, гибких виниловых материалов высокого класса. Привальные брусья устойчивы к любым погодным условиям. Привальный брусья серии F используются во всем мире для обрамления прогулочных катеров, яхт, рабочих катеров, лоцманских катеров, а самые большие привальные брусья серии F используются национальными военно-морскими флотами для судов грузоподъемностью до 1500 тонн.

 

• Диаметр (максимальный рекомендуемый) 220 мм

• Высота (макс) 745 мм

• Вес (номинальный) 2,1 кг

• Диаметр проушины для крепления каната 28 мм

• Тип клапана V10

• Черный

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.