Veikbords

Izvēlēties kategoriju

Conflict

Produkta specifikacija

Izmērs 9(US) - 42.5(EU)

Cena:  316.00 €

Veca cena:  451.00 €

Preces cena norādīta ar PVN

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 5. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Visas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.
Conflict
 

Komēdijām un veikbordingam reti mēdz būt kaut kas kopīgs, bet kad tā notiek, rezultātam vajadzētu būt patiesi brīnišķīgam. Tiešo tā var sacīt par jaunajiem «Conflict» striprinājumiem - augstākās tehnoloģijas zābaki, kuru stils tika izveidots kopā ar pro-dizaineri un humoristu Džulianu Koenu. Tieši šis faktors tos padara populārākus par pārējiem produktu līnijas zābakiem. Šie augstie zābaki ar dubulto šņorēšanas sistēmu ļaus Jums izpildīt neprātīgus trikus, braucot aiz jahtas vai vinča, tieši tādam nolūkam tie tika izstrādāti! Šie ērtie un drošie stiprinājumi kļūs par Jūsu uzticamiem dzīves kompanjoniem.