Veikbords

Izvēlēties kategoriju

Jobe

Hera Flex

Produkta specifikacija

Garums 135

Ražotājvalsts ASV

Cena:  465.00 €

Veca cena:  664.00 €

Preces cena norādīta ar PVN

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 5. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Visas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.
Hera Flex
 

Veikborda dēļa Hera Flex apraksts

Padariet savu vizināšanos vairāk jautrāku! Veikbordings attīstās un dēlis Hera Jobe 2014 ir tehnoloģiju progresa iemiesojums. Dēlis sevī sasūcis visu izpriecas iegūto būtību, no cilvēkiem veikbordingā. Sī modeļa veidošanas laikā, inženieri apvienojuši 2 veikbordu labākās īpašības, kā rezultātā Hera tika aprīkota ar jauktu kodolu no poliuritāna un princeu koka (paulownia tomentosa). Ieapaļotie stūri centrālajā dēļa daļā, gludi pāriet uz asajām malām astesgalā un priekšdaļā, kas ļauj izpildīt agresīvus pagriezienus. Jobe Hera ir gatava izmainīt Jūsu brauk šanas prasmes uz veikborda.