Veikbords

Izvēlēties kategoriju

Liberty Bindings

Produkta specifikacija

Izmērs 10(US) - 44(EU)

Cena:  332.00 €

Veca cena:  474.00 €

Preces cena norādīta ar PVN

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 5. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Visas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.
Liberty Bindings
 

Iedomājaties, ka esat savā mīļākajā ūdenstilpnes vietā! Tagad izraujieties no turienes! Patiesībā Jūs sēžat savā ofisa krēslā un Jums ir jāstrādā. Atbrīvojiet sevi kopā ar pro-modeļa Deklana Klifforda striprinājumiem «Liberty»! Šie augstie zābaki der kā uzlieti un pateicoties dubultās šņorēšanas sistēmai un izturīgajam materiālam, tie dod Jums maksimālo kontroli pār situāciju. Absolūti satriecošs fluorescentais dizains un ultra-stingrs arējais materiāls, bez analogajiem materiāliem konkurējošiem modeļiem, neatstās šaubas par to, ka izstrādātāji patērējuši daudz laika šo stiprinājumu izstrādei. Šie zābaki nav salīdzināmi ne ar ko un, lai par to pārliecinātos, tie ir jāredz! Pietiks sapņot! Aiziet!