Piegāde un apmaksa

Apmaksa par precēm:

  • Skaidrā naudā, ar noreiķinu karti, ja vēlaties preci saņemt mūsu veikalā Rīgā, Krasta ielā 5
  • Bankas pārskaitījums saskaņā ar jums izsūtīto rēķinu

*Visas preču cenas ir norādītas EUR, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21% .

Piegādes noteikumi:

*Piegādes izmaksas nav iekļautas cenā!

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 5. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona.

Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, lūdzu vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē. Preces ar svaru virs 30 kg kurjers nogādās tikai līdz Jūsu mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Par preces ienešanu mājā (uznešanu uz nepieciešamo stāvu), lūdzam padomāt pašiem.

Preču piegādes izmaksas:

Rīgas rajonā:

  • Ja pasūtījuma summa parsniedz 150 Eur, tad pasūtijumu piegadāsim Jums bezmaksas.
  • Ja pasūtījuma summa ir mazāka par 150 Eur, preces piegades cena būs no 5 līdz 7,50 Eur.
  • Nestandarta izmēra precēm piegādes cena var atšķirties. Tā tiks saskaņota ar Jums pirms pasūtījuma rēķina nosūtīšanas pa tālrunai, vai epastu.

Latvijas teritorija:

  • Saskaņā ar DPD kurjera cenrādi Latvijas teritorijā, piegādes cena ir atkarīga no Jūsu izvēlētās preces svara un izmēra.