Jobe

jobe

Tālajā 1974 gadā, profesionāls ūdens slēpotājs Jeff Jobe atpūtās savā mājā, filozofējot par savu sapni. Jeff Jobe bija ļoti atpazīstama personība ūdens slēpotāju aprindās, taču ar to viņam nebija gana. Sapnis bija uztaisīt savu ūdens slēpju rūpnīcu ar savu zīmolu Jobe. Tāpēc tajā pašā 1974 gadā Jeff Jobe ķērās klāt pie sava sapņa īstenošanas. Saliekot visus savus ietaupījumus kopā, viņs izveidoja rūpnīcu Jobe.

Pirmais slēpju modelis tika ražots divos izmēros 65” un 67”. To nosaukums bija Jobe Honeycomb. Šīs slēpes uzreiz guva neticamus panākumus, ar viņām sāka braukt tādi slaveni sportisti kā ; Bob LaPoint, Glenn Thurlow, John Reichard and Marco Merlon. Astoņdesmitajos gados sākās īsta Jobe dominance tirgū, kura sekmēja tālāko Jobe rūpnīcas attīstību. Šodien Jobe ir viens no kvalitatīvākajiem un populārākajiem zīmoliem sportistu un ūdens prieku baudītāju aprindās. Šobrīd liela popularitāte pasaulē ir veikparkiem, kur Jobe ir viens no populārākajiem un kvalitatīvakajiem zīmoliem.

Jobe rūpnīcas komanda pasaules līmenī ir viena no top komandām, kura patstāvīgi iegūst godalgotas vietas dažādas mēroga veikborda sacensībās. Tas tikai vēlreiz pierāda, ka Jobe ir viens no vecākajiem un ar pieredzi bagātākajiem ražotājiem pasaulē. Jobe piedāvātais preču klāsts ir milzīgs, sākot ar ūdensslēpēm, veikbordiem, hidrotērpiem, vestēm, piepūšajiem pūšļiem.