Hidrotērpi

Hidrotērpi no JOBE

Mūsu kompānija strādā ar pasaulē pazīstamu ūdenssporta inventāra ražotāju Jobe, kuru piedāvātais klāsts ir milzīgs(SUP dēļi, veikbords, ūdensslēpes, hidrotērpi, ūdens pūšļi utt).

Hidrotērpi - kā izvēlēties sev piemērotāko?

Kas gan atvaļinājuma laikā var būt labāk, kā izbaudīt atpūtu pie ūdeņiem, nodarbojoties ar niršanu vai burāšanu. Šajā gadījumā nedrīkst aizmirst par tādu inventāra sastāvdaļu kā hidrotērps, kura vienīgā funkcija ir saglabāt ķermeņa siltumu.

Hidrotērpi ir radīti vienam svarīgam mērķim – palīdzēt saglabāt siltumu ūdenī. Tā vietā, lai pilnībā izslēgtu ūdens iekļūšanu hidrotērpā, kas ir neiespējami, piemēram, tik aktīvā sporta veidā kā vindsērfings, tie ir veidoti tā, lai ūdens iekļūšana samazinātos līdz minimumam.

Ūdeni, kas tomēr ir iekļuvis hidrotērpā, ķermenis ātri uzsilda, nesagādājot nekādu diskomfortu. Tas strādā tik ilgi, kamēr ķermenis ir spējīgs uzsildīt ūdeni, un ūdens nomaiņa tērpā nenotiek pārāk ātri. Tomēr lai tas tā arī notiktu, hidrotērpam ir jābūt atbilstoša izmēra un tipa. Sevišķi svarīgi tas ir, izvēloties hidrotērpu aukstam laikam.

Atlasīt preces pēc:

Izvēlēties kategoriju