Navigācija

Raymarine elektronika

Raymarine elektronika ir uzticama un kvalitatīva, jo ir izstrādāta ar labākajiem nozares profesionāļiem.

Raymarine piedāvā autopilotus kurus ir iespējams konfigurēt pēc lietotāja iegribas un tieksmēm. Autopilotu vadības precizitāte ļauj ietaupīt degvielu un laiku un tos var uzstādīt sākot ar gumijas laivām, buru laivām kā arī kuteriem un motorlaivām.

Raymarine piedāvā VHF jūras radio stacijas paradzētas lietošanai uz ūdens drošības, nelaimes un informācijas iegūšanai un nodošanai. Visi modeļi ir aprīkoti ar Digital Selective Calling (DSC) papildus drošībai. Katrai radiostacija ir aprīkota ar pogu "Distress" kura nosūtīs kuģa MMSI un pozīciju kā minimums. Standartā nāk ar ūdensdrošu korpusu.

Raymarine piedāvā Automatic Identification System (AIS) uztvērējus kuri ietilpst divās klasēs, pēc lietotāja vajadzības A un B klasēs. A klase atbilst SOLAS standartiem kuri nav vajadzīgi uzstādīšanai uz atpūtas kuģiem. B klase ir paradzēta atpūtas kuģiem un ir lielisks veids kā uzzināt cik daudz laivas un jahtas ir apkārt un to ātrumu, attālumu un nosaukumu un virzienu.

Raymarine piedāvā Radarus kuri ļauj redzēt miglas apstākļos un nakts laikā uzlabojot kuģošanas drošību, agru brīdināšanu. Pieejami 2 veida radari. Atvērtie rotējošie radari ir labāki, jo nav apslēpti un signāls ir stiprāks un spēj noteikt objektus tālākā distancē. Savukārt, slēgtā tipa radari nav tik ļoti pakļauti lietus ietekmei un rotējošā daļa ar paslēpta iekš korpusa.

Raymarine piedāvā termokameras, kas ļauj atrast cilvēkus aiz borta un skaidri saskatīt pateicoties infra-sarkano staru kamerai. Kamera ļoti labi noder, lai redzētu objektus tumsā, arī tādus kuri nav vēlami kuģim tādējādi uzlabojot kuģošanas drošību.