Veikbords

Kas ir veikbords?

jobe

Veikbords - ūdens sporta veids, kas izpaužas kā slīdēšana pa ūdens virsmu turoties pie striķa, kas piestiprināts motorlaivai. Veikborda modeļi mēdz atšķirties gan pēc braucēja svara, gan meistarības līmeņa. Iesācējam domātais veikbords un tā inventārs ir universāls un veikbords vieglāk piedod kļūdas. Profesionāļu līmeņa veikbords prasa izkoptu braukšanas tehniku un var būt paredzēts kāda konkrēta tipa triku labākai izpildei, veikbords var būt ļoti viegls un pat tik trausls, ka iesācējs var uz ūdens to vienkārši salauzt.
Veikbords pēdējo gadu laikā ir ieguvis plašu popularitāti, kas raksturojas ar šī sporta veida ekstrēmību, dinamiskumu un atraktivitāti.

Veikbords - kā atrast sev piemēroto?

Veikbords ir viens no ūddensslēpošanas sporta veidiem, kurš visā pasaulē attīstās aizvien straujāk, iegūstot aizvien jaunus veikbordinga iecienītājus. Veikbords apvieno ūdensslēpošanas, snovborda, skeita un sērfinga elementus. Lai saprastu kāds veikbords ir domāts tieši Jums, ir jāzin kā to izvēlēties. Veikborda garums ir viens no galvenajiem parametriem, pēc kura ir jāizvēlas dēlis. Jo lielāks ir braucēja svars, jo garāks veikbords viņam ir domāts. Nav mazsvarīgs arī veikborda platums. Veikbords ar šauriem galiem ļaus Jums izjust straujākus pavērsienus; bet ja dēļa gali nav būtiski šaurāki par tā vidu, pagriezieni būs vieglāki. Veikbords ir jāizvēlas pēc vairākiem parametriem, tai skaitā pēc tā svara, kurš ir jāņem vērā, izvēloties sev dēli. Dēļa svars nosaka cik viegli būs ar to braukt. Jo vieglāks ir veikbords, jo vienkāršāks būs brauciens.

Veikbords (veikborda dēļi un inventārs) no JOBE

Mūsu kompānija strādā ar pasaulē pazīstamu ūdenssporta inventāra ražotāju Jobe, kuru piedāvātais klāsts ir milzīgs (SUP dēļi, veikbords, ūdensslēpes, hidrotērpi, ūdens pūšļi utt).

Apnika dzīves rutīna? Gribas ekstrēmas sajūtas un draivu? Tad veikbords ir domāts tieši Jums!

Atlasīt preces pēc:

Izvēlēties kategoriju