Motori

Laivu motori. Piegāde un garantija

Laivu motori ar savu vairāk kā gadsimtu lielo vēsturi ir iemantojuši lielu popularitāti laivu industrijā.
No brīža, kad tika izražoti pirmie laivu motori 1895 gadā, ir pagājuši vairāk kā simts gadi un progress pa šo lielo laiku ir bijis milzīgs. Pirmie piekaramie laivu motori tika izražoti 1,5 litra lieli ar vienu cilindru (četrtaktu). Jāsaka, ka pa šo laiku ir sperts liels solis uz priekšu. Mūsdienās piekaramie laivu motori pēc jaudas amplitūdas ir no 2,5 zs līdz 400 zs, kas nodrošina vieglu un precīzu dzinēju piemeklēšanu Jūsu izvēlētajam peldlīdzeklim.

Laivu benzīna motori no Mercury

Mūsdienās laivu motori ir pieejami visiem. Laivu motori un to asortiments ir plašs un daudzveidīgs: piekaramie, divtaktu u.c. Visbiežāk laivu motori ir nelieli pēc izmēra, uzticami un viegli lietošanā. Ir arī jaudīgāki laivu motori, bet  šie laivu motori ir domāti īpaši lielām laivām un jahtām. Brends Mercury ir viens no līderiem pasaules tirgū. Laivu motori no Mercury sola Jums kvalitāti, uzticamību un jaudīgumu. Laivu motori no Mercury ir iespēja… Lasīt vairāk

Motorguide laivu elektromotori

Sezonas sākums. Ceļojumu un atpūtu laiks. Mēs esam gatavi piedāvāt Jums uzticamu kvalitāti - laivu motori no Mercury.
Pēdējā laikā laivu elektromotori ir guvuši lielu popularitāti. Mūsu laivu elektromotori kļūs par jūsu laivas sirdi. Laivu elektromotori Motorguide no Motorguide - tie ir augstas kvalitātes laivu motori par pieejamām cenām, kas ļaus Jums… Lasīt vairāk

Laivupreces.lv piedāvā kvalitatīvu servisu ar specializētiem meistariem, kuri Jums palīdzēs piemeklēt pēc iespējas precīzāk Jums vēlamo dzinēju.
Pie mums arī ir veicamas autorizētas garantijas apkopes un remonti. Visām apkopēm un remontiem tiek izmantotas augstas klases oriģinālās rezerves daļas un smērvielas.