Rokas termokameras

Nakts redzamības un infrasarkano staru kamera sniedz kuģošanas drošību, kas ļauj skaidri redzēt un izvairīties no briesmām, piemēram, kā bākas, peldošie atkritumi, klintis, sēkļi, tilti, kā arī kuģi. Raymarine infrasarkano staru kameras ir ērti izmantojamas un neprasa papildus prasmes. Fotogrāfijas runā pašas par sevi.

Cilvēks aiz borta
Infrasarkano staru kameras palīdz ātrāk atrast cilvēku ūdenī nekā jebkuras citas tamlīdzīgas ierīces, it īpaši tumsā. Piekrastes apsardze, policija, glābšanas dienests, kā arī armijas vienības un flote plaši izmanto infrasarkano staru kameras.

Ērta lietošana
Raymarine infrasarkano staru kameras ir viegli izmantojamas un neprasa īpašas iemaņas. Iegūtie attēli ir saskatāmi un viegli atpazīstami. Ja Jūs skatāties televizoru, tad arī varēsiet izmantot Raymarine infrasarkano staru kameru.

Papildinājums citai borta elektronikai
Raymarine nakts redzamības un infrasarkano staru kamera ir perfekts papildinājums Jūsu borta elektronikas komplektam: GPS un ploteri iesaka koordinātas un maršrutu, radari brīdina par pretimbraucošajiem kuģiem, tomēr, tikai Raymarine infrasarkano staru kameras ļauj uzraudzīt situāciju naktī.  

Cenas norādītas ar PVN