Akumulatori, lādētāji un aksesuāri

Izvēlēties kategoriju

Akumulatora lādētājs PREMIUM 12V 25A CHARGER DOLPHIN

4049

Cena:  pēc pieprasījuma

 

Preces cena norādīta ar PVN

 

Jaunajiem Dolphin Premium 12V automātiskajiem lādētājiem ir izturīgs un kompakts dizains ar trim pilnībā izolētām akumulatora izvadēm. Pateicoties Winsta (Wago) un Phoenix savienotājiem, visi savienojumi ir ātri un vienkārši. Digitālā vadība tiek veikta, izmantojot RISC mikroprocesoru. 4 uzlādes programmās ir iekļautas programmas litija jonu un dzelzs fosfāta akumulatoriem. Programmas tiek pārslēgtas, izmantojot pārslēgšanas slēdžus. Automātiska iknedēļas automātiskā kalibrēšana visām programmām. Automātiska pārslēgšana 115/230 V. Nakts režīms (bez ventilatora). Darba temperatūra -10 ° C - + 50 ° C.

 

Strāva: 25A

Spriegums: 12V

Izmērs: 96 x 120 x 354 mm

Svars: 1,9 kg

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.