Cits aprīkojums

Izvēlēties kategoriju

Binoklis 1852 BINOCULARS MODEL CREW 7X50

3424

Cena:  pēc pieprasījuma

 

Preces cena norādīta ar PVN

 

Šiem Marine Quality 1852 AF binokļiem par pieņemamām cenām ir ideāla palielinājuma attiecība pret gaismas intensitāti. Ieteicamie binokļi izmantošanai jūrā ir 7x50, un tiem ir optimāla palielinājuma un gaismas absorbcijas attiecība.

 

Binokļi ar lielāku palielinājumu ir grūti turami rokā, nodrošinot to stabilitāti un augstu objekta redzamību. Priekšējā objektīva diametra samazināšana var izraisīt gaismas intensitātes, tas ir, attēla spilgtuma, samazināšanos.

 

Skata leņķis atspoguļo attēla platumu, kas redzams 1000 metru attālumā. Skata leņķis 6,6 ° nodrošina 115 m platumu 1000 metru attālumā.

 

• prizmas K9

• korpuss aizsarggumijas apvalkā, krāsa - melna/zila

• salokāmi acu uzgali rada ievērojamas priekšrocības briļļu nēsātājiem

• pārklātas lēcas

• Skata leņķis/redzes lauks: 6,6 ° (115 m / 1000 m).

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.