Laivas PARKER

Izvēlēties kategoriju

920 Explorer MAX

7266

Cena:  82707.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

920 Explorer MAX
 

920 Explorer MAX kā makšķerēšanas un transporta laiva

Pakaļgala klājs ir atdalīts no pakaļgala platformas ar ūdensnecaurlaidīgām durvīm. Pakaļgala platforma ir plaša, un ir pietiekami daudz vietas, lai pārvietotos no kreisās puses uz labo bortu.

Pakaļgala klājs ir nepārspējams, ja runa ir par izmēru šajā segmentā. 920 Explorer MAX pakaļgala klājs ir par 33% lielāks, un tā kopējais izmērs ir 5,3 m2.

Pakaļgala klāja pakaļgalam ir plaša platforma, kurā ir daudz vietas, lai pārvietotos no kreisās puses uz labo bortu.

Uz pakaļgala klāja ir viss nepieciešamais, lai uzstādītu sūkni ūdens šļūtenei, zivju tvertnēm, cirkulācijas sūkņiem, tīklu, katlu un auklu vilcējiem.

Izmantojot moduļu sistēmu, jūs varat ļoti vienkārši pārkonfigurēt savu zvejas laivu par ērtu tūrisma laivu ar sabiedrisku un ērtu pakaļgala klāju visai ģimenei dažu minūšu laikā.

Kopējais garums 9,95 m

Sija kombinezons 2,80 m

Iegrime bez dzinēja 0,4 m

Svars bez dzinēja 3100 kg

Degvielas tvertnes tilpums 230 L / 460 L

Svaiga ūdens tvertnes tilpums 100L

Melnā ūdens tvertnes tilpums 40L

Persona 10

CEC / B

Maksimālā dzinēja jauda 450 ZS / 2 x 250 ZS

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.