Laivas PARKER

Izvēlēties kategoriju

Parker 660 Open

7272

Cena:  33385.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Parker 660 Open
 

Būvēts uz tā paša korpusa kā ļoti populārais 660 Weekend un Pilothouse, Parker 660 Open lieliski papildina klāstu. Novatoriskais dizains ar lielu klāja telpu padara to par perfektu laivu gan makšķerēšanai, gan atpūtai. Papildaprīkojumā pieejamais T-Top un atšķirīgā korpusa forma veido laivu ar unikālu dizainu un izcilām kuģošanas spējām. Augstās barjeras padara Parker 660 Open par ļoti drošu kuģi pat nelabvēlīgos laikapstākļos. Priekšējā galda zona (ko var pārveidot par sauļošanās krēslu).

Ergonomiskajā konsolē var ievietot līdz pat 12 collu plotera ekrānu, kā arī daudz noderīgāku elektronisko aprīkojumu. Konsoles iekšpusē ir liela uzglabāšanas telpa, kurā pēc izvēles var ievietot arī jūras tualeti. Lai padarītu to vēl lietotājam draudzīgāku, laivas standarta aprīkojumā ietilpst peldkāpnes, stieņu turētāji un ēsmas tvertne.

Kopējais garums 7,66 m

Sija kombinezons 2,55 m

Iegrime bez dzinēja 0,38 m

Svars bez dzinēja 1150 kg

Degvielas tvertnes tilpums 140L

Svaiga ūdens tvertnes tilpums 40L

Melnā ūdens tvertnes tilpums 40 l (op.)

Persona 7

CEC kategorija C

Maksimālais dzinējs 200 ZS

Korpusa garums 6,45 m

Kopējais augstums ar dzinēju 3,23 m

Augstums no ūdenslīnijas 2,39 m

Maksimālā slodze 1560 kg

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.