Laivas PARKER

Izvēlēties kategoriju

Parker 660 Weekend

7271

Cena:  44594.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Parker 660 Weekend
 

 

Parker 660 Weekend ir ideāli piemērots ģimenei, kas vēlas pavadīt nedēļas nogali pie ūdens kopā ar makšķerēšanas vietu.

Weekend kabīne ir lielāka nekā Parker 660 Pilothouse kabīne, un tajā ir papildu divvietīga guļvieta, lai tajā varētu gulēt četri cilvēki. Kambīze ir rūpīgi projektēta, atsevišķa kabīne ar jūras tualeti, galds ar četrām sēdvietām, kā arī liels jumta logs. Klāja telpa ir pietiekami liela U veida soliņam, tajā pašā laikā piedāvājot labu vietu makšķerei.

Standarta aprīkojums

Klāja apgaismojums, klāja duša, iekšējie aizkari (vējstikls, aizmugurējie un sānu logi), priekšgala veltnis, iekāpšanas kāpnes, ventilācija un LED apgaismojums salonā, logu tīrītājs, šķidruma sūknis, 40 l saldūdens tvertne, aizmugurējais sols, galds salonā , panorāmas jumts, atverami sānu logi, stieņu turētāji zem ejām.

Opciju saraksts

Papildu kabīnes sēdeklis, apdares cilpas, kabīnes panelis, nolokāms Bimini jumts, priekšējais Maxwel vējstikls, pakaļgala sānu soli, spilveni pakaļgala soliem, klājs FLEXITEAK, WEBASTO apkures sistēma, priekšgala dzinējs, plīts, ledusskapis, stieņu turētāji, iluminatori, jumta panelis, jūras tualete, sānu tīkla veltnis, Lowrance VHF Radio elektroniskais iepakojums.

Kopējais garums 7,20 m

Sijas kombinezons 2,45 m

Iegrime bez dzinēja0,37 m

Svars bez dzinēja 1600 / 1700 kg

Degvielas tvertnes tilpums 140L

Svaiga ūdens tvertnes tilpums 40L

Melnā ūdens tvertnes tilpums 40 L (opcija)

Persona 6/7

CEC kategorija B/C

Maksimālais dzinējs 200 ZS

Korpusa garums 6,45 m

Kopējais augstums ar dzinēju 3,23 m

Augstums no ūdenslīnijas 2,30 m

Maksimālā slodze 880 / 950 kg

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.