Laivas PARKER

Izvēlēties kategoriju

Parker 700 Pilothouse

7263

Cena:  45093.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Parker 700 Pilothouse
 

Nākamās paaudzes atpūtas makšķerēšanas laiva!

700 Pilothouse ir moderns korpuss ar ievērojami labāku komfortu, zems ēvelēšanas slieksnis, sauss pāri priekšgalam, lai izvairītos no nevajadzīgas jūras izsmidzināšanas uz priekšējā loga, lieli ātruma resursi un mūsdienīga ergonomiski pareizi veidota vadītāja vide.

Laivai ir parasts izkārtojums ar lielu atvērtu pakaļgala klāju 4,3 m2 platībā.

Pilotu māja ir asimetriski novietota uz kreiso pusi, lai labajā pusē mēs iegūtu plašu, iegremdētu un drošu eju no kabīnes uz pakaļgala klāja un līdz priekšējam klājam.

Atpūtas zvejas laivas galvenokārt ir vienas dienas braucienu laivas. Tāpēc piederumu sarakstā atradīsiet aprīkojumu garākiem ceļojumiem un izmitināšanu.

Kopējais garums 7,58 m

Sija kombinezons 2,56 m

Iegrime bez dzinēja 0,23 m

Svars bez dzinēja 1750 kg

Degvielas tvertnes tilpums 140L

Personas 5/8

CEB/C

Maksimālais dzinējs 225 ZS

Svaiga ūdens tvertne 40L

 

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.