Laivas PARKER

Izvēlēties kategoriju

Parker 790 Explorer

7267

Cena:  72450.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Parker 790 Explorer
 

Jaunais Parker 790 modelis ir pilotu laiva, kas paredzēta ērtiem vienas dienas braucieniem, nedēļas nogales kruīziem un nakšņošanai. Mēs esam risinājuši visus tos faktorus, kas jau gadiem ilgi trūka loču kuģīšiem, un ieviesuši milzīgus uzlabojumus ar inovatīva dizaina palīdzību.

790 Cruiser ir izstrādāts ar pilnīgi jaunu un modernu divpakāpju korpusu, integrētu dzinēja kronšteinu un dziļāku V-veida dibenu, nodrošinot ievērojamus komforta uzlabojumus, novēršot gandrīz visu ēvelēšanas slieksni, samazinot vajadzību pēc dzinēja jaudas, palielinot augšpusi.

Kopējais garums 8,40 m

Sija kombinezons 2,87 m

Iegrime bez dzinēja 0,45 m

Svars bez dzinēja 2500 kg

Degvielas tvertnes tilpums 230L

Svaiga ūdens tvertnes tilpums 100L

Melnā ūdens tvertnes tilpums 40L

Persona 8/10

CEB/C

Maksimālais dzinējs 350 ZS

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.