Laivas PARKER

Izvēlēties kategoriju

Parker 800 Weekend

7277

Cena:  70985.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Parker 800 Weekend
 

Parker 800 Weekend korpuss ir mantojis savu izcelsmi no Parker ribu dziļajiem V korpusiem, kas nodrošina izcilu vadāmību jūrā ar stabilu un sausu braukšanu neatkarīgi no laikapstākļiem. Saplacinātā pakaļgala daļa nodrošina stabilitāti pie enkura. Šo laivu var aprīkot gan ar pakaļgala piedziņu, gan piekarināmo motoru atkarībā no jūsu budžeta un nepieciešamās izmantošanas. Aprīkots ar Mercury Verado 200 ZS vai Mercury Diesel QSD 2,8 220 ZS vai Mercruiser MCM 4,3 MPI ar Alpha 1 piedziņu, Parker 800 Weekend var sasniegt 30 mezglu ātrumu. Augstās malas ir papildinātas ar daudzām satvērēja margām, kas nodrošina lielisku drošību kustībā. Klāja duša ir apvienota ar pašizteces klāju, kas atvieglo nomazgāšanos pēc dienas, kas pavadīta makšķerēšanā. Parker 800 kabīne piedāvā plašu interjeru (izmitinās līdz sešiem cilvēkiem) ar gaišu, labi vēdināmu zonu ar panorāmas skatu. Komfortu uz kuģa nodrošina labi izplānota kambīze, kurā ir daudz skapīšu. Ir arī atsevišķa kabīne ar jūras tualeti, roku izlietni un dušu.

Standarta aprīkojums

Manuālā jūras tualete ar melno rezerves ūdens tvertni, 40 l saldūdens tvertne, 240 l degvielas tvertne, 49 l ISOTHERM ledusskapis, WALLAS plīts, atveres, tilta lūka, jumta lūka, atverami sānu logi, priekšējais skapītis, aizkari.

Opciju saraksts

Ārējā stūres pozīcija, papildu logu tīrītājs, vējstikla mazgātājs, apdares cilpas, virtuves skapji, bīdāms jumts, priekšējais Maxwel vējstikls, tālvadības pults vējstiklam, klāja duša, sānu soli, spilveni aizmugurējiem soliem, WEBASTO apsildes sistēma, krasta strāvas kontaktligzda, karstais ūdens tvertne, priekšgala dzineklis, prožektors, papildu akumulators ar selektora slēdzi, Lowrance VHF Radio elektroniskā pakete, Lowrance HDS ar skaņu u.c.

Kopējais garums 7,90 m

Sija kombinezons 2,90 m

Iegrime bez dzinēja 380 mm

Svars bez dzinēja 2550 kg

Degvielas tvertnes tilpums 230 l

Svaiga ūdens tvertnes tilpums 78 l

Melnā ūdens tvertnes tilpums 40 l

Personas 6/8

CEYes, B/C kategorija

Maksimālais dzinējs 300 ZS

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.