Laivas PARKER

Izvēlēties kategoriju

Parker Monaco 110

7264

Cena:  267595.00 €

 

Preces cena norādīta ar PVN

Parker Monaco 110
 

37 kājene Parker Monaco 110 ir pirmā no jaunās sportisko piekarināmo laivu sērijas PARKER Boats sadarbībā ar Tony Castro Design.

Šis dizains apvieno plašo kreisera izkārtojumu ar jaunākajiem piekarināmajiem modeļiem. Sēdeklis/sauļošanās krēsls var slīdēt uz aizmuguri, palielinot kabīnes laukumu, un uz priekšu, kad nepieciešams noliekt dzinējus uz augšu.

Interjers piedāvā līdzvērtīgu izkārtojumu jebkurai klasiskai iekšlaivai un daudzējādā ziņā labāku. Tajā ir 2 labas kajītes un vannas istaba ar atsevišķu pilna izmēra dušu.

Citas ievērojamas iezīmes ir stūres durvis, kas parasti redzamas lielākām laivām, un retās augšējās durvis, kas ļauj viegli iekāpt laivā no jahtu piestātnes.

Kopējais garums 11,64 m

Sija kombinezons 3,63 m

Svars bez dzinēja 6400 kg

Degvielas tvertnes tilpums 700L

Svaiga ūdens tvertnes tilpums 200L

Melnā ūdens tvertnes tilpums 75L

Personas 10

CEB

Maksimālais dzinējs 2 x 350 ZS

Maksimālā iegrime 0,8 m

Iegrime bez dzinēja0,48 m

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.