Veikbords

Izvēlēties kategoriju

JOBE veikborda dēlis BREACH 139/143

1852

Cena:  pēc pieprasījuma

 

Preces cena norādīta ar PVN

 

Nākamās paaudzes veikborda dēlis: par 600 gramiem vieglāks un pilns ar inovācijām un augstas kvalitātes karbonu. BackBone Tech: novatorisks augsto tehnoloģiju uzlabots karbona izvietojums, lai uzlabotu dēļa sajūtu, reakciju un palielinātu centra stingrību. 4 noņemamas neilona spuras. Ieliekts gals un aste - tīra pacelšanās un mīksta nosēšanās. Dziļi rievoti kanāli: nodrošina vislabāko saķeri un vadību. HIT -bāze Hibrīda kodols: putu un koka maisījums. Uzgaļa un astes elastīgā konstrukcija nodrošina elastību, kur nepieciešams. Tri-Tech stikla šķiedra.

Piegādes noteikumi:

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

BEZMAKSAS: Savu preci Jūs varat saņemt mūsu ofisā / veikalā Krasta ielā 7. Prece jāizņem trīs darba dienu laikā pēc tam, kad Laivupreces.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

KURJERS: pēc maksājuma saņemšanas mūsu kontā, mēs Jums preci izsūtīsim vienas darba dienas laikā ar DPD kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes termiņš ir 1 – 3 darba dienas . Termiņš ir atkarīgs no Latvijas reģiona. Vairāk

Daudzas preces ir apskatāmas veikalā uz vietas.